pak-dite-para-se-te-behen-prinder,-sara-e-ledri-bejne-veprimin-e-papritur

Pak ditë para së të bëhen prindër, Sara e Ledri bëjnë veprimin e papritur

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, po aq edhe Ledrin.

Sonte ata kanë publikuar një foto shumë të bukur së bashku./ORAinfo/

Ad

You might also like