portreti-me-i-bukur-familjar-nga-blero

Portreti më i bukur familjar nga Blero

Blero vjen me portretin më të bukur familjar.

Blero ka publikuar një imazh familjar në rrjete sociale.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar Blero i cili është mjaft aktiv në rrjete sociale ka ndarë një imazh me ndjekësit e Intagramit, shkruan lajmi net.

Në fotografinë e publikuar shihen Blero, Afrona dhe vajza e Bleros Tara, ku duken mjaft të lumtur duke buzëqeshur.

Disa kohë më parë Blero zbuloi se Afrona dhe Teuta kanë marrëdhënie mjaft të mira me njëra tjetrën dhe ndodh që u bie të takohen edhe pa prezencën e Bleros.

Vlen të përmendet se projekti i fundit muzikor i Bleros titullohet “Merri sytë e mi”, i cili u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Ad

You might also like