keshtu-i-pergjigjet-gruaja-lorikut-qe-ia-kerkoi-femijen-e-trete

Kështu i përgjigjet gruaja Lorikut që ia kërkoi fëmijën e tretë

Loriku ia kërkon fëmijën e tretë, ja si i përgjigjet gruaja.

Lorik Cana ka shprehur dëshirën të bëjë edhe një tjetër fëmijë.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, janë prindër të dy fëmijëve, Bojken dhe Enkelejda.

Ish-futbollisti dhe partnerja e tij italiane, njihen si prindër shumë të përkushtuar ndaj fëmijëve, teksa shpesh shohim fotografi të tyre në rrjete sociale.

Së fundi, Loriku ka ndarë me ndjekësit bisedën që e bëri me Monikën, ku i kërkoi asaj një fëmijë të tretë.

“Dua të bëjmë një fëmijë tjetër, dalin shumë të bukur”, i ka shkruar ai. Kurse, Monika u tregua e prerë “Joooo! Mjaft! Më ke lodhur”.

Ad

You might also like