lulja-e-medes-po-behet-cdo-dite-e-me-e-re,-befason-me-pamjen-e-fundit

Lulja e Medës po bëhet çdo ditë e më e re, befason me pamjen e fundit

Lulja shfaqet si zonjë.

Luljeta Përgjeqaj duket se ka vendosur ti le nën hije të gjitha femrat tjera, duke vënë në pah bukurinë natyrale që e gëzon.

I mjaftojë vetëm një grim dhe prerje e flokëve, të ndryshohet totalisht, si të ishte tjetër person, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse jemi në kohë pandemie, atë nuk po e ndalon askush e as asgjë që të shkëlqej ashtu siç është më së miri.

Në imazhin e publikuar së fundmi, ajo po duket aq e bukur duke lenë pa mend edhe fansat e saj, që në numër janë të shumtë.

Edhe në pandemie, ajo ka vendosur të shkëlqej.

Ad

You might also like