a-e-keni-pare?-–-kjo-eshte-vajza-e-madhe-e-fjolla-morines,-kaq-e-bukur-qenka

A e keni parë? – Kjo është vajza e madhe e Fjolla Morinës, kaq e bukur qenka

Fjolla Morina na prezanton me vajzën e saj.

Skena muzikore kosovare ka nxjerrë shumë këngëtare të dalluar e emra të dëshmuar.

Padyshim një prej tyre është edhe Fjolla Morina, e cila ndonëse sjellë rrallë projekte muzikore, por kur e bën godet në shenjë, shkruan “Kosovarja”.

Fjolla konsiderohet edhe si një këngëtare e bukur dhe mjaft seksi, me linja trupore bombastike.

E ngjashme si mami qenka edhe vajza e saj e madhe Lediana, të cilën sot na e prezanton vet Fjolla.

Ad

You might also like