adriana-u-rrefye-mbreme-per-jeten-e-saj,-vjen-reagimi-i-papritur-nga-i-dashuri-i-saj

Adriana u rrëfye mbrëmë për jetën e saj, vjen reagimi i papritur nga i dashuri i saj

Keith Groeneveld e ka treguar edhe njëherë hapur se mburret me Adrianën.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, shkruan lajmi.

Fakti se ai nuk është shqiptar dhe është shumë më i ri se aktorja, ka bërë që të ketë reagime të shumta.

Mirëpo pavarësisht kësaj ata po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, madje mburren me njëri-tjetrin dhe sukseset.

Ishte Keith ai i cili e ndoqi Adrianën në emisionin e Adelina Ismailit edhe pse nga larg, mirëpo tregoi nëpërmjet një postimi në Instagram se sa krenar ndihet.

“Mburrem me ty locka”, ka shkruar Keith në Instagram.

Ad

You might also like