aferdita-publikon-foto-me-barkun-e-fryre,-ja-sa-eshte-shendoshur

Afërdita publikon foto me barkun e fryrë, ja sa është shëndoshur

Afërdita Dreshaj shfaq barkun e fryrë në paraqitjen e fundit.

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë më parë nga skena e showbizit, shkruan lajmi.

Modelja dhe këngëtarja e njohur është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa pak kohë më parë ajo ka zbuluar së është në pritje të fëmijës së parë.

Në një foto të postuar nga modelja ku ka mbajtur dorën tek barku shihet barku më i rritur se më herët.

Ajo me bashkëshortin e saj kanë zbuluar edhe gjininë e bebes, e që pritet të jetë djalë

Ad

You might also like