i-dashuri-i-ka-shkuar,-ke-po-perqafon-adriana-tani

I dashuri i ka shkuar, kë po përqafon Adriana tani

Adriana në përqafim të ariut.

Tanimë çifteve të shoubizit i është shtuar edhe një dyshe e re, e majft e komentuar tash e sa ditë.

Flasim për Adriana Matoshin dhe futbollistin afrikan të Ferronikelit, që më të zyrtarizuar lidhjen u shndërruan në personazhet më të përfolura, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë Adriana reagoi për lajmin se gjoja i dashuri i saj e ka lëshuar Kosovën për të mos u kthyer më, ajo ka treguar se ai veç ka shkuar në vizitë në vendlindjen e tij dhe se do të kthehet prapë.

E në mungesë të tij aktorja e dashur kosovare është shfaqur në përqafim të një ariut të madh që mbase e ka dhuratë nga Keith.

Ad

You might also like