milaim-zeka-e-“ngacmoi”-ne-emision,-veprimi-i-elites-para-gjikos-ka-habitur-te-gjithe

Milaim Zeka e “ngacmoi” në emision, veprimi i Elitës para Gjikos ka habitur të gjithë

Gjiko dhe Milaim Zeka janë “përballur” të shtunën mbrëma.

Për herë të parë në një dalje televizive janë “përballur” reperi Gjiko dhe gazetari Milaim Zeka së bashku me bashkëshortet e tyre.

Ditë më parë, Gjiko në një emision televiziv kishte thënë se nuk do donte që Elita të bënte intervistë me Milaim Zekën, pasi ky i fundit e kishte ngacmuar në emision.

Për këtë gjë Elita i tha Gjikos që mos ja ndalojë intervistat me Milaimin, por të përballet me të “live” në “Shiko Kush LUAN”.

Elita i tha Gjikos të ia kthejë në të njëjtën mënyrë Zekës, duke ia ngucur gruan.

“Ktheja, ngucja gruan edhe ti”, tha Elita derisa situata u kalua me shaka nga çiftet, pasi Milaimi i tha se ishte një kompliment nga ana e tij ndaj Elitës.

Ad

You might also like