nje-zonje-e-vertete,-kjo-eshte-nena-e-oriola-marashit

Një zonjë e vërtetë, kjo është nëna e Oriola Marashit

Kjo ësht nëna e Oriola Marashit.

Oriola Marashi pa sjellë disa pamje të ëmës në rrjete sociale.

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqipare, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa edhe mami e Oriola Marashit është mjaft e njohur për fansat e së bijës, pasi ajo shpesh herë bëhet aktive me reagimet e saj në postimet e modeles.

Së fundmi ajo publikoi disa video në Instastoryn e llogarisë zyrtare ku e quante atë një mbretëreshë.

Ndërsa mund të shihet qartë se Oriola bukurinë e ka trashëguar nga nëna, pasi ajo duket mjaft e hijshme e veshur me një bluzë jeshile dhe pantallona ngyrë të zezë.

Ad

You might also like