nuk-duron-me,-pas-lajmeve-per-lidhjen-me-miss-in,-majk-e-ben-kete-veprim-te-papritur

Nuk duron më, pas lajmeve për lidhjen me Miss-in, Majk e bën këtë veprim të papritur

Majk ka dhënë përgjigjen e tij lidhur me raportimet e fundit.

Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se reperi i njohur Majk dhe bukuroshja nga Kosova, Blerta Veseli, kishin nisur një romancë.

Gjithçka nisi pasi fansat vunë re postimet e njëjta në rrjete sociale, ku dallohej qartë se Blerta dhe Majk po darkonin së bashku.

Jo vetëm kaq, por reperi publikoi gjithashtu një foto të tijën në InstaStory-n e Blertës, ndaj fansat nisën të dyshojnë se diçka po zihet.

Disa fansa e kanë “ngacmuar” reperin lidhur me foton që u përhap me shpejtësi në rrjet, mirëpo përgjigjia e tij nuk iu pëlqeu.

Ndaj, të revoltuar ata kanë nisur të ‘hedhin baltë’ mbi emrin e reperit duke treguar edhe “prapaskena” të bisedave të tyre private.

Ad

You might also like