shyhrete-behluli-nuk-frikesohet-nga-koronavirus,-ne-kete-gjendje-del-ne-rruge

Shyhrete Behluli nuk frikësohet nga koronavirus, në këtë gjendje del në rrugë

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në kohën kur organët e shëndetësisë po bëjnë thirrje për vënie të msakave për ta ruajtur shëndetin nga infektimi me koronavirus, Shyhretja duket se nuk po e ka fort dert.

Ajo është shfaqur sot pa maskë rrugëve të kryeqytetit.

E rregulluar bukur dhe e veshur me pallto të gjatë e të kuqe, Shyhretja po duket një
zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Ad

You might also like