vajza-e-remzie-osmanit-publikon-foto-pas-marteses,-ja-si-po-duket

Vajza e Remzie Osmanit publikon foto pas martesës, ja si po duket

Kështu po duket vajza e Remzie Osmanit.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore dhe folk, Remzie Osmani, ka nisur karrierën muzikore që në moshë fare të re.

Prej kur ishte fëmijë ajo nuk iu nda muzikës, këngës që e bëri të famshme e të dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Remzia, shpesh ndanë me publikun edhe copëza nga jeta e sa private, duke mos ngutruar të tregohet e hapur.

Siç u kuptua, Riola, vajza e këngëtares së famshme është kurorëzuar dhe pas pandemisë do ta bëjë edhe ceremoninë e martesës.

Riola po duket mjaftë këndshëm teksa e mbanë mbesën në krah.

Ad

You might also like