gezimja-sonte-eshte-bere-nuse-per-qejfin-e-remzies

Gëzimja sonte është bërë nuse për qejfin e Remzies

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në një nga fotot e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe duket se është bërë nuse për qejfin e Remzies./ORAinfo/

Ad

You might also like