me-komplete-te-bukura-e-taka-te-larta,-shyhretja-po-duket-si-20-vjeҫare-me-paraqitjen-e-fundit

Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me komplete dhe këpucë me taka.

Edhe në këtë paraqitje, Shyhretja po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

Ad

You might also like