ndeshja-lask-–-tottenham,-publikohen-formacionet-zyrtare

Ndeshja LASK – Tottenham, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes LASK dhe Tottenham.

Sonte (e enjte) do zhvillohet sfida interesante mes LASK-ut dhe Tottenhamit.

Të dy skuadrat kërkojnë vetëm fitore meqenëse renditën në pozitat dy dhe tre në tabelë.

Tottenhami me fitore do siguronte kualifikimin, derisa LASK-ut i nevojiten dy fitore në xhirot e fundit që të kualifikohet tutje.

Formacionet zyrtare:

LASK: Schlager; Wiesinger, Holland, Andrade; Ranftl, Madsen, Michorl, Renner; Gruber, Eggestein, Goiginger.

Tottenham: Hart; Doherty, Sanchez, Tanganga, Davies; Hojbjerg, Lo Celso, Ndombele; Moura, Son, Bale.

Ndeshja nis në ora 21:00.