Connect with us

Rozë

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

Published

on

Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me reperin kosovar i përfshiu ballinat e faqeve rozë.

E sidomos që nga 28 nëntori kur solli në jetë djalin e parë të saj me Goldin, cdo ditë shkruhet e përflitet për cciftin simpatik, shkruan Kosovarja.

Goldi ndonëse njihet si një tip goxha patritot, por jo vetëm kaq ai po del të jetë edhe mjaft romantik duke i bërë shumë shpesh surpriza e dhurata bashkëshortes së tij.

E sot Ermira ka nisë ditën me një buqetë lule të dhuruara nga bashkëshorti saj.

Continue Reading

Rozë

Nëna e Leartës me urim special për rejën e saj me rastin e ditëlindjes

Published

on

By

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan Frontonline.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo e ka uruar rejën e saj për ditëlindje, me fjalët më të mira./Frontonline/

Continue Reading

Rozë

Motra e Encës ‘shokon’ ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje, po duket krejt tjetër person

Published

on

By

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan Frontonline.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën dhe stilin e flokëve.

Unidi po duket shumë bukur me pamjen e re./Frontonline/

Continue Reading

Rozë

Rita e bën një veprim të papritur për 28 Nëntor

Published

on

By

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 28 Nëntorin me disa fotografi në Instagram, shkruan Express Rozë.
Rita ka postuar fotografi me këpucë me flamurin shqiptar, ndërsa krahas fotografisë ka shkruar ‘Urime Dita e Flamurit’.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!! #28Nëntori Happy Independence Day #Albania ?? ???????????? thank you my amazing fans for making this video!!! I love you all”, ka shkruar Ora.

Sot është 108 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, por 28 Nëntori nuk shënon vetëm festën e Ditës së Flamurit. Sa herë vjen ky muaj, Kosova kujton daljen e parë në skenë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, më 28 nëntor të vitit 1997, në fshatin Llaushë të Skenderajt.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch