Connect with us

Rozë

Ermira na tregon tortën për ardhjen në jetë të Guerilit

Published

on

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan Frontonline.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E sonte ajo na ka prezantuar me tortën, e cila gjithashtu është me flamurin kombëtar./Frontonline/

Continue Reading

Rozë

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

Published

on

By

Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me reperin kosovar i përfshiu ballinat e faqeve rozë.

E sidomos që nga 28 nëntori kur solli në jetë djalin e parë të saj me Goldin, cdo ditë shkruhet e përflitet për cciftin simpatik, shkruan Kosovarja.

Goldi ndonëse njihet si një tip goxha patritot, por jo vetëm kaq ai po del të jetë edhe mjaft romantik duke i bërë shumë shpesh surpriza e dhurata bashkëshortes së tij.

E sot Ermira ka nisë ditën me një buqetë lule të dhuruara nga bashkëshorti saj.

Continue Reading

Rozë

Nëna e Leartës me urim special për rejën e saj me rastin e ditëlindjes

Published

on

By

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan Frontonline.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo e ka uruar rejën e saj për ditëlindje, me fjalët më të mira./Frontonline/

Continue Reading

Rozë

Motra e Encës ‘shokon’ ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje, po duket krejt tjetër person

Published

on

By

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan Frontonline.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën dhe stilin e flokëve.

Unidi po duket shumë bukur me pamjen e re./Frontonline/

Continue Reading

Trending

Copyright © 2020 toplajmet.ch