nje-bukuroshe-tejet-terheqese,-njihuni-me-asistenten-e-ramush-haradinajt

Një bukuroshe tejet tërheqëse, njihuni me asistenten e Ramush Haradinajt

Njihuni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt.

Është koha të njiheni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt.

Femrat shqiptare përveç që janë të pargatitura, madje dhe të sukesshme në karrierën e tyre në çdo fushë, ato e kanë dëshmuar që janë edhe të bukura.

Një nga to është edhe Bezi, bukuroshja që e shohim shpesh në krahë të liderit të AAK-së, por që mbetet e panjohur për publikun.

Ajo është asistentja e Ramush Haradinajt, një nga punëtoret më të shkathëta.

Në imazhet e saj të fundit, Bezi duket krejt ndryshe nga ajo që është brenda punës që bën, ndërsa linjat e saj trupore janë fantastike.

qeveria-ndal-dasmat,-labinot-tahiri-revoltohet-keq

Qeveria ndal dasmat, Labinot Tahiri revoltohet keq

Labi revoltohet keq pasi u ndaluan dasmat, e shpërndanë një video ku mohohet virusi.

Këngëtari Labinot Tahiri përsëri është përfshirë në një debat lidhur me ekzistencën e Covid-19. Labi ishte ndër organizatorët e protestave pasi qeveria nuk lejoi mbajtjen e dasmave, derisa vazhdimisht ka mohuar ekzistimin e koronavirusit.

Tani, nëpërmjet faqes së tij në Facebook, Labi ka publikuar një video në të cilën mohohet virusi.
Sëumndjen ai e quan ‘kovid biznesi’.

“Ne viruse kemi pasur edhe më të renda se ky që po thonë tani, ama kaq poshtërsi sa me ua fyer inteligjencën gjithsecilit nuk ish dashtë me e pranu”, shkruan ai ndër të tjera.

Ky është postimi i tij të plotë:

KOVID BIZNESI!

Mirëmbrêma!

Ne viruse kemi pasur edhe më të renda se ky qe po thonë tani, ama kaq poshtersi sa me ua fy intelegjencen gjithësecilit nuk ish dasht me e pranu.

Video e marrë dhe ishte shkruar nga një qytetarë i vendit! Po ashtu shikojeni dhe lexoni se si thot ky mjek para protestuesve!

Një gjë ta dini gjithmonë se e verteta do te dale ne shesh dhe kurrë në jetë mos e përkrahni të keqën sepse ajo do ju kthehet secilit dhe mua!

Ju lus juve gurbetqarëve nga Italia , të më tregoni mua dhe qytetarëve, se ky mjek , a i ka thënë vërtet këto fjalë, dhe filloni ta bindni qytetarin tonë për shumë çka , sepse ju ka humbur udha në oborrë ose si me ju pas FRY BABAVANGA😢

Këtu reagojnë vetem për partitë dhe kryetarin e saj, nuk reagojnë për rrymën që na e ndalin çdo ditë dhe ku çdo ditë e rrejnë këtë popull për cfardo qoftë.

Labi!